Wiadomości

Środa, 3 grudnia 2014

8 medali Wieliczan

W turnieju wystartowała 9 osobowa reprezentacja Wielickiego Klubu Sportowego Oyama  która wywalczyła aż 8 medali.
Przed południem rozegrano zawody młodzików (10-12 lat) i juniorów młodszych (12-14 lat) w konkurencji Lekki Kontakt, w której  wystartowało 5 naszych utytułowanych reprezentantów, wywalczyli oni 4 złote medale potwierdzając swoje wysokie umiejętności , techniczne i taktyczne .
1 Miejsca zajęli: Kacper Hebda, Bartłomiej Płoskonka, Bartosz Kwiatkowski i Nina Kowalczuk.
Nieco pechowo zakończyła udział w zawodach na rundzie eliminacyjnej ubiegłoroczna złota medalistka Pucharu Polski Wiktoria Kukieła.
W południe wystąpili juniorzy w Semi-knockdown, w tej konkurencji wystartowało 2 zawodników Filip Cebula zdobył 2 miejsce oraz Marcin Kaczmarski 3 miejsce .
Po oficjalnym otwarciu zawodów, rozegrano Puchar Polski  OYAMA TOP w konkurencji Knockdown. Jak zwykle, rywalizacja w tej prestiżowej formule, stała na wysokim poziomie sportowym.
Dwójka naszych reprezentantów wystartowała w kategorii średniej i po świetnych walkach eliminacyjnych spotkali się obaj w finale, gdzie po zaciętej i efektownej walce Kamil Mroziński pokonał swojego kolegę klubowego Kamila Kowalika wygrywając na punkty.
Obowiązki kierownika i opiekuna ekipy pełnił  sensei Jarosław Hebda 3 dan .