Turniej Smoka o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka

W dniach 19-20 czerwca na obiekcie LKS Gwiazda Brzegi odbył się Turniej Smoka o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka. Organizatorami turnieju byli firma Mar–Sport i Fabryka Talentów LKS Gwiazda Brzegi przy współpracy z Miastem i Gminą Wieliczka.

W turnieju wzięło udział 24 zespoły dziewięciolatków z całej Polski, łącznie ponad 300 zawodników i zawodniczek.

Drużyny zostały podzielone na cztery grupy i zaczęły zmagania piłkarskie w sobotę, Rozegrano fazę grupową, z której wyłoniono zespoły grające w poszczególnych ligach; Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Polski oraz Puchar Polski. Rozgrywki w ligach toczyły się w niedzielę i po emocjonujących meczach wyłoniono zwycięzców.
Zwycięzcą Turnieju Smoka rocznik 2012 została ekipa Akademii Mistrzów Cracovia, która zajęła pierwsze miejsce w najwyższej lidze.

1. Oskar Przysucha
2. Mini Cop Rajsko

Jan Rossa - Akademia Mistrzów Cracovia

Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały pamiątkowe statuetki i medale. Zwycięzcy rozgrywek Akademia Mistrzów Cracovia  otrzymała voucher na wyjazd zagraniczny z firmą Pro-turnieje.

Zespoły które wygrały Ligę Polski, Ligę Europy oraz Puchar Polski otrzymały voucher od firmy MC Projekt na odzież sublimowaną, Wicemistrzowie lig otrzymali komplet toreb sportowych, a zespołom z miejsc trzecich zostały wręczone vouchery od firmy MC Projekt.