Dwa medale Pucharu Polski OYAMA Karate dla zawodników z Wieliczki!

W Łasku odbył się Puchar Polski Juniorów i Seniorów w OYAMA Karate, w konkurencji Semi-knockdown, w którym wzięło udział 177 zawodników z 35 klubów karate, w tym z 31 klubów Oyama, 3 klubów Kyokushin Tezuka Group i 1 klubu Kyokushin-Matsushima. Reprezentanci Wielickiego Klubu Sportowego OYAMA startujący w tych zawodach zdobyli dwa medale Pucharu Polski OYAMA Karate . Pierwsze miejsce wywalczył junior Kamil Kowalik, a debiutująca w kategorii seniorek Izabela Ciuk zdobyła srebrny medal Puchary Polski.

Turniej zorganizował Łaski Klub Sztuk Walki z Sensei Stanisławem Kołodziejskim 2 dan na czele, pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego oraz Prezesa OYAMA Polskiej Federacji Karate Hanshi Jana Dyducha.
Dobre pojedynki, stoczyła również trójka naszych debiutantów Mateusz Kulma, Jakub Szybowski oraz Stanisław Łazarski. Po zaciętych i bardzo wyrównanych pojedynkach odpadli jednak w eliminacjach. Zawody stały na bardzo dobrym poziomie sportowym. Obowiązki trenera i opiekuna reprezentacji Wielickiego klubu pełnił sensei Jarosław Hebda 3 Dan .
Dziękujemy za przybycie grupy kibiców z Wieliczki którzy głośnym dopingiem wspierali naszych zawodników podczas turnieju.