XVII Ogólnopolski Turniej Siatkówki Dziewcząt „Wieliczka 2011”

Tabela końcowa w kategorii Juniorek przestawia się następująco:
7.SMS II LO Opole
8.Maraton Krzeszowice
9.MKS MOS Wieliczka II
10.Pogoń Proszowice

W rozegranym w sali sportowej Gimnazjum w Wieliczce turnieju Minisiatkówki "Trójek" w którym startowało 14 zespołów wygrała drużyna MKS MOS Wieliczka.

W drugim dniu odbywającego się w hali widowiskowo-sportowej SOLNE MIASTO XVII Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Kobiet z cyklu WIELICZKA 2011 rozegrano turniej Seniorek, w którym wystąpiły 4 zespoły. Grano systemem "każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Wygrała drużyna POGONI PALEO Proszowice, która pokonała wszystkie zespoły.

1.POGOŃ PALEO Proszowice
2.DALIN Myślenice
3.MKS MOS Wieliczka
4.SMS II LO Opole

W dwudniowych zawodach wzięło udział ogółem prawie 300 zawodniczek w różnych kategorii wiekowych z kilkunastu klubów. Każda startująca w turnieju siatkarka otrzymała okolicznościowe koszulki z pamiątkowym nadrukiem.
Najlepsze drużyny otrzymały puchary i dyplomy, które wręczyła zastępca burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Urszula Rusecka.
Turniej zorganizowali i prowadzili trenerzy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Wieliczce przy wsparciu finansowym Gminy Wieliczka, Powiatu Wielickiego, Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Rady Osiedla Lekarka w Wieliczce.

Turniej ten rozpoczął kolejny siatkarski sezon rozgrywek, na który serdecznie zapraszamy!