Wiadomości

Wtorek, 6 grudnia 2011

Mikołajkowy Turniej Szachowy w Myślenicach

Warto wspomnieć, że Jan Paweł Gawor grając w dniach 12-13 listopada 2011 r. w turnieju w Czeladzi zwyciężył w grupie do 9 lat, zdobywając jednocześnie drugą kategorię szachową. W grupie B2 , w której rozegrano systemem szwajcarskim siedem partii w ciągu dwóch dni, wielicki klub reprezentował Wiktor Salawa i Florian Wrona. Wiktorek zajął IV miejsce zdobywając 4, 5 punktu, a Florian z 1 pkt. i uplasował się na 9 pozycji. Również w grupie B, gdzie grano przez dwa dni systemem szwajcarskim na dystansie siedmiu rund, walczyli przedstawiciele MKS MOS Wieliczka. Najwyżej w tej grupie uplasował się Artur Kalemba zajmując V miejsce z 4 pkt., na miejscu VII był Jan Szybowski także z 4 pkt., a na X jego brat Tomasz Szybowski, który zdobył 3,5 pkt. W grupie F, gdzie przez jeden dzień na dystansie siedmiu rund systemem szwajcarskim walczyło 44 dzieci, najlepiej wypadł Kacperek Polak, który zajął VII miejsce z 5 pkt. i uzyskał normę na IV kategorię (gratulujemy!). Zuzia Salawa wywalczyła 4 pkt. i zajęła szesnastą pozycję. Ksawery Bartman i Krzysiu Kacprzak zdobyli po 3,5 pkt. i uzyskali normę na V kategorię (gratulacje!). Na zakończenie zmagań wszystkie dzieci otrzymały upominki od Świętego Mikołaja.