Wiadomości

Piątek, 23 grudnia 2011

Sukces wielickich przedszkolaków w Trzebini

Zawodnicy reprezentujący Wieliczkę nie zawiedli i spisali się „na medal” - aż trzech znalazło się w pierwszej szóstce. Cały turniej po świetnej grze wygrał Florian Wrona gromadząc na swym koncie 6 pkt. Zaraz za nim uplasował się Tytus Compała z Przebieczan zdobywając również 6 pkt.  Tytus zagrał znakomicie i efektem tego było wywalczenie od razu IV kategorii szachowej. Wysokie 6 miejsce zajął Ksawery Bartman gromadząc 5 pkt. a 12 był Kamil Knapik z 5 pkt., który tym samym wywalczył V kat. szachową. W dodatkowej klasyfikacji 6-latków i młodszych Ksawery Bartman zdobył srebrny medal a 4 był Kamil Knapik. Zwycięzcy otrzymali puchary, a zdobywcy miejsc  I - III medale. Wszystkie dzieci otrzymały gwiazdkowe upominki.