Minisiatkówka – Sukces w Warszawie!

Zawodniczki MKS MOS Wieliczka wygrały bardzo mocno obsadzony Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki  Dziewcząt  Czwórek ”WINTER – CUP  2013” w Warszawie. W turnieju startowało 12 zespołów, w tym wszyscy medaliści Mistrzostw Polski 2012 z Zabrza.

Zespół MKS MOS Wieliczka prowadzony przez trenera Artura Stryszowskiego i występujący w składzie: Katarzyna Tkaczyk-kapitan, Pola Kwiecińska, Marcelina Ciastoń, Agnieszka Drej, Patrycja Małota, był jedynym zespołem, który podczas całego turnieju nie poniósł porażki, czym potwierdził tegoroczną dominację na parkietach mini siatkówki dziewcząt rocznika 2000, pozostałe drużyny poniosły po minimum 2 porażki w rozegranych 7 spotkaniach. Zawodniczki z Wieliczki wygrały wszystkie 7 meczy, prezentując dużą różnorodność zagrań oraz narzucając przeciwniczką swój styl gry. Po wygranym ogólnopolskim turnieju w Kołobrzegu, Libiążu jest to już trzeci duży ogólnopolski turniej w ciągu ostatnich 4 miesięcy, który wygrywają podopieczne  trenera Artura Stryszowskiego.

XII miejsce - UKS Spartakus Warszawa II
               W głosowaniu trenerów wybrano najlepsze zawodniczki Turnieju, które otrzymały statuetki i atrakcyjne nagrody. Najlepszą  zagrywającą Turnieju została – Katarzyna Tkaczyk (MKS MOS Wieliczka)